Mavi Önlük 3. Sınıf Etkinlik Seti | Matematik 1. Kitap

Değerli Öğretmenlerimiz,

Eğitim – Öğretim sürecinin en önemli basamaklarından biri olan ilk kademede ülkemizin geleceği olan çocuklarımız için eğlenerek öğrenme felsefesine dayanarak etkinlik kitaplarımızı hazırladık. Eğitim sürecinde sınıf içi ve ödevlendirme planlamaları kendi deneyimlerimizden yola çıkarak ne eksik ne de fazla olmayacak biçimde tasarlanmıştır. Kullanım kolaylığı, görsel tasarımı, etkinlik çeşitliliği ile içerik ve baskı kalitesi gibi birçok özellikle hassas incelemeler sonucunda ortaya konmuştur.

Sevgili Velilerimiz,

Bu etkinlik setini hazırlarken eğitimin sadece okul çatısı altında değil, yaşam boyu tüm ortamlarda sürdüğünün bilincinden yola çıktık. Öğrencilerimizin okul dışında sıkılmadan derslerini severek ve eğlenerek pekiştirmelerini ve tekrar etmelerini amaçladık. Bir kaç yıldır kullanan velilerden ve öğrencilerimizden aldığımız dönüşler bizlere hedeflediğimiz yolda yürüdüğümüzü kanıtlamıştır.

Dileriz ki sizlerde her şeyden çok önemsediğiniz çocuklarınızın eğitim sürecini eğlenceli ve ilgili olarak sürdürdüğü bu materyalleri işlerken büyük keyif alırsınız.

Mavi Önlük Yayın Ekibi